Oświetlamy pokój ucznia

glownyRocznik 2006 będzie pierwszym, który o rok wcześniej niż starsi koledzy pójdzie do szkoły.

Nasze pociechy, które rodziły się wtedy lub w późniejszym czasie, szybciej sięgną po książki i wcześniej rozpoczną pracę przy komputerze. Warto pomyśleć zatem o ochronie wzroku naszych maluchów i prawidłowo doświetlić im pokój.

Czytaj więcej: Oświetlamy pokój ucznia

Z kolorem za pan brat

Kolory to zagadnienie, którego boi się wielu z nas, szczególnie dlatego, że nie wiemy jak je zestawiać. Problem dotyczy wszystkiego: mody, doboru garderoby, dekorowania pomieszczeń. Boimy się kiczu i pstrokacizny, więc wybieramy kolory bezpieczne: brązy, biel, czerń i szarości. Prezentujemy zatem krótki przewodnik po tym, jak radzić sobie z kolorami.

Czytaj więcej: Z kolorem za pan brat

Oświetlenie w pokoju noworodka

glownyNiby rzecz banalna - ot zwykły żyrandol i po kłopocie, w praktyce okazuje się jednak, że oświetlenie w pokoju noworodka jest bardzo istotnym elementem jego wyposażenia. Czemu? Już wyjaśniamy.

Coś więcej niż oświetlenie

Noworodki miewają kolki, śpią niespokojnie a jak się budzą to z wielkim płaczem- o tym wie każda mama. Co zrobić aby pomóc dziecku i sobie w tym wyjątkowym etapie jego rozwoju? Zainwestuj w dobre oświetlenie. Chociaż brzmi to jak hasło reklamowe wcale nim nie jest.

Czytaj więcej: Oświetlenie w pokoju noworodka

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.