Aranżacje

Solidna firma przewozowa

transman bialystok plO nas
Firma TRANS-MAN DKG Mancewicz Sp. Jawna zajmuje się transportem oraz spedycją w kraju i za granicą od 1979 roku.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku, gwarantując dostarczanie powierzonego nam towaru w szybki oraz bezpieczny sposób.

Oferta
Kierunkiem działalności jest kompleksowa obsługa przewozów drobnicowych z kierunków Polska, Czechy, Słowacja, Węgry na Litwę, Łotwę, Estonię oraz Rosję i Białoruś. Posiadamy magazyn dystrybucyjny w Białymstoku, w którym gromadzimy przesyłki i dokonujemy wysyłki na wschód Europy.

Działalność nasza jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę transportu międzynarodowego.

Główne kierunki to Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Węgry. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do wskazanych kierunków. Podejmiemy się chętnie transportów także do innych krajów.

Specjalizujemy się w przewozie półtusz na wisząco ( chłodnie hakowe ) Oferujemy do dyspozycji 20 chłodni hakowych o ładowności 20 ton. Usługi transportowe tego rodzaju sprzętem realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej.

Dbamy o jakość naszych usług poprzez stałe unowocześnianie naszej floty. Dysponujemy ciągnikami siodłowymi spełniającymi normę EURO 5 oraz nowymi chłodniami hakowymi i plandekami firankami o pojemności 66 palet.

Drugim kierunkiem działalności są szeroko pojęte usługi magazynowe. Dysponujemy nowoczesną powierzchnią magazynową o powierzchni 1200 m. Magazyn został wybudowany i oddany do użytku w 2011 roku.

Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu towaru, metkowaniu. Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający drukowanie etykiet z tekstem wskazanym przez klienta z możliwością umieszczenia kodów kreskowych. Na zlecenie klienta etykietujemy poszczególne partie towaru, układamy na paletach oraz dostarczamy w wskazane miejsce.

Więcej informacji uzyskają na naszej stronie internetowej:

www.transman.bialystok.pl

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.