Oświetlenie salonu meblowego przy użyciu reflektorów

Lug oswietlenie salonu meblowegoFirma Lug z Zielonej Góry produkuje szeroką gamę reflektorów, w których źródłami światła są żarówki halogenowe, lampy metalohalogenkowe oraz ledy.

Ten rodzaj opraw oświetleniowych jest bardzo praktyczny w przypadku zastosowania systemów szynowych. Reflektory montuje się na szynach mocowanych bezpośrednio do podłoża lub zwieszanych z sufitu na linkach. To wygodne i funkcjonalne rozwiązanie przy oświetlaniu zmieniających się ekspozycji sklepowych. Reflektory można łatwo przemieścić na szynie, przegrupować i nakierować odpowiednio do potrzeb.

Lug oferuje oprawy reflektorowe z odbłyśnikami o różnych kątach rozsyłu światła, np. 10°, 24° i 40°, co pozwala tworzyć oświetlenie zalewowe jak i precyzyjnie, silnie oświetlić wybrane miejsca i przedmioty. Oprócz cech użytkowych oprawy mają ciekawy, nowoczesny design.

Jeżeli chodzi o stopień energooszczędności, szczególnie lamp metalohalogenkowych używanych w oprawach reflektorowych, to nie ustępują one zasadniczo świetlówkom. Przykładowo metalohalogen RCC-TC 35W/WDL G8.5 Radium ma strumień świetlny 3500 lm,  a świetlówka T5 35W/830 G5 wytwarza 3650 lm. Podobnie wyglądają parametry w zakresie oddawania barw jak i barwy światła.

Na załączonej fotografii widać aranżację oświetlenia sklepu meblowego przy użyciu opraw
Projektro Lider z lampami metalohalogenkowymi o trzonku G12. Reflektory osadzono na trójfazowej szynie. Szyny w standardzie można nabyć w odcinkach 1-metrowych lub 2-metrowych z możliwością łączenia liniowo lub kątowo.

Lug oswietlenie salonu meblowego 2
Zobacz ofertę reflektorów

Pomoc w doborze opraw: Cezary Tomaszewski, tel. 503 117 672, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zamówienia: Stanisław Bartnik, tel. 605 24 98 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
Projektowanie wnętrz Agnes Buccini


Oprac. Stanisław Bartnik

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.