Ariba LED

1BRILUM już od kilku lat posiada w swojej ofercie oprawy oświetlenia miejscowego w wersji świetlówkowej ARIBA. Teraz kolej na nową ARIBA LED.

Prosty wygląd i regulacja kierunku świecenia

ARIBA LED jest oprawą o podłużnym kształcie, mocowaną do ściany. Ruchoma część zawiera jako źródła światła diody LED. Jej konstrukcja pozwala na łatwą regulację kąta nachylenia, co daje możliwość regulacji kąta świecenia. Każdą z pojedynczych diod LED wyposażono w indywidualny mini odbłyśnik o powierzchni rozpraszającej, zapewniający równomierne oświetlenie powierzchni roboczej.

2

Ponadto na dolnej powierzchni korpusu znajduje się indywidualny wyłącznik oprawy, jednak posiada ona również gniazdo zamknięte zaślepką, pozwalające na łączenie jednej oprawy z kolejną przy pomocy dołączonego przewodu.

Dwa modele

Decydując się na zakup ARIBA LED, mamy do wyboru dwa modele: ARIBA 10LED z sześcioma diodami LED o łącznej mocy 1,2W oraz ARIBA 20LED z dwunastoma diodami o łącznej mocy 2,2 W. Diody zastosowane w oprawach są źródłem ciepłego światła o temperaturze barwowej promieniowania 2 700 K.

Różne możliwości zastosowania

Oprawy ARIBA LED najlepiej sprawdzą się przy roboczym oświetleniu miejscowym. W domu sprawdzą się jako oświetlenie blatu roboczego w kuchni a także w garażu- jeśli posiadamy w nim wydzielony kącik majsterkowicza. Oprawy sprawdzą się także w oświetleniu garderoby. Jeżeli mamy w domu zabudowany wiatrołap, ARIBA LED umieszczona nad drzwiami wejściowymi oświetli nam drogę. Nie można jej jednak zastosować na zewnątrz budynku lub w przestrzeniach tylko częściowo zabudowanych.

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.