Nowe oprawy led do zabudowy

ruchoma-chrom-niebieska-2Prezentujemy serię opraw downlight przeznaczonych do montażu w sufitach i zabudowach z gips-kartonu oraz sufitach modułowych. Oprawy stanowią połączenie cech użytkowych i dekoracyjnych. Roboczym źródłem światła jest żarówka LED z reflektorem o średnicy 51 mm typu MR16 o mocy maksymalnej do 35W (w oprawach na fotografiach świecą ledy 3W).

 

Oprawy stałe i regulowane wyposażono w szklany pierścień podświetlany diodami SMD w kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz światłem białym. W standardowym wykonaniu światło robocze i kolorowe podświetlenie obrzeża świecą jednocześnie. W razie potrzeby możliwe jest wydzielenie obwodów i niezależne sterowanie dekoracją i żarówką led. Oprawy wymagają zasilania stałym napięciem 12V. Moc zasilaczy jest zależna od łącznej mocy użytych źródeł led. Kolory opraw do wyboru: biały, czarny, chrom, złoty. Dostępne są wersje z regulowane oraz stałe.

stala-zlota-biala

 

 

 

 

 

stala-zlota-zielona-2

 

 

 

 

ruchoma-chrom-czerwona

 

 

 

 

 

 

Oferta opraw w sklepie internetowym >>

 

Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 24 98 27.