Katalog Lemir 2018. Oświetlenie dekoracyjne

Katalog Lemir 2018. Oświetlenie dekoracyjne. Kinkiety, oprawy sufitowe, lampy wiszące, lampy stołowe i podłogowe, plafoniery. Nowoczesne, klasyczne, neoklasyczne, industrialne.

Oferta opraw oświetleniowych Lemir w sklepie >>

Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 24 98 27

Attachments:
Download this file (Katalog LEMIR 2018.pdf)Katalog LEMIR 2018.pdf[Katalog Lemir 2018 oświetlenie dekoracyjne]87870 kB

Bezpieczne świetlówki Megaman

Swietlowki Megaman
Kompaktowe świetlówki MEGAMAN® nie zawierają ciekłej rtęci

MEGAMAN®® stosuje amalgam przy produkcji całego asortymentu świetlówek kompaktowych już od stycznia 2008 r., co oznacza, że wszystkie produkty tej marki są wolne od ciekłej rtęci. Dzięki wprowadzeniu technologii amalgamowej MEGAMAN® ogranicza niekorzystny wpływ na środowisko swoich produktów na poszczególnych etapach ich cyklu eksploatacji. Zapewnia to nie tylko ochronę pracowników w trakcie produkcji i transportu, lecz także chroni użytkowników końcowych przez narażeniem na działanie ciekłej rtęci podczas użytkowania i utylizacji produktu.

Czytaj więcej: Bezpieczne świetlówki Megaman

Solidna firma przewozowa

transman bialystok plO nas
Firma TRANS-MAN DKG Mancewicz Sp. Jawna zajmuje się transportem oraz spedycją w kraju i za granicą od 1979 roku.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku, gwarantując dostarczanie powierzonego nam towaru w szybki oraz bezpieczny sposób.

Czytaj więcej: Solidna firma przewozowa

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.