Aktualności

Nadchodzi wiosna. Elektryczne ogrzewanie domów letniskowych podczerwienią

ogrzewnie IR 1Nadchodzi wiosna. Coraz więcej słońca. Można rozpocząć weekendowe wyjazdy.

Ale przez najbliższe miesiące zastaniemy chłodne pomieszczenia w naszych domach letniskowych. Po przyjeździe musimy parę godzin poczekać zanim je ogrzejemy.

Jest jednak skuteczne rozwiązanie tego problemu. Zastosowanie elektrycznego ogrzewania podczerwienią. Grzejniki na podczerwień emitują takie promieniowanie jak słońce.Pozwalają na szybkie uzyskanie komfortowej temperatury po włączeniu. Stwarzają także możliwość ogrzewania wybranych stref pomieszczeń (oszczędność). Są to cechy bardzo istotne dla użytkowania w domach letniskowych. Wystarczy po przyjeździe włączyć ogrzewanie wybranych stref, rozejrzeć się po działce i wrócić do ciepłego wnętrza. Termostat sterujący zapewni utrzymanie wymaganej temperatury. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że nie występuje tutaj zjawisko wyższej temperatury pod sufitem i niskiej na poziomie użytkowym (komfort + oszczędność). Tak jak słońce - grzejniki podczerwieni kierują ciepło bezpośrednio na osoby.

W nowo budowanych domach letniskowych można zastosować niewidoczne, bardzo funkcjonalne elektryczne ogrzewanie sufitowe na podczerwień.

Jeśli chcemy ogrzać całe pomieszczenia bardzo szybko możemy zastosować grzejniki hybrydowe (grzanie konwekcyjne + podczerwienią)

Przydadzą się również jesienią.

Bogdan Sawłowiec

 

Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 604 980 758

Więcej >> informacje

Zobacz >> oferta

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.