Aktualności

Targi Światło 2011 już wkrótce

Już wkrótce, bo w dniach 23-25 marca odbędą się coroczne targi sprzętu oświetleniowego Światło 2011.

Targi odbędą się w Warszawie w halach warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi te to doskonała sposobność, by nawiązać  nowe relacje biznesowe i zapoznać się z nowościami w branży jeszcze przed sezonem inwestycyjnym.

Uczestnicy targów mogą liczyć na bogata ofertę warsztatową i szkoleniową a także seminaria naukowe, konferencje i szkolenia dla specjalistów. Szkolenia obejmować będą prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W ubiegłym roku targi zgromadziły ponad 1800 uczestników: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Zaprezentowano wiele nowoczesnych rozwiązań zmniejszających zużyci energii elektrycznej, wiele firm przedstawiło swoje produkty na targach po raz pierwszy.

Wstęp

Wstęp na targi jest płatny i wynosi 20 zł. Nie przewidziano ulg dla studentów, młodzieży i dzieci. Dla firm z branży elektrycznej przewidziano jednak wstęp bezpłatny. Wystarczy wypełnić na stronie

http://www.lightfair.pl/formularz.bilet.0.0.html

ankietę, aby móc wejść na targi za darmo.

Konkursy już rozstrzygnięte

Targi dopiero przed nami, znane są natomiast zwycięskie produkty w konkursie na Innowacyjny Produkt lub Technologię oraz w konkursie na Najlepszy Wyrób Targów. Zwycięzcami w pierwszym konkursie zostali:

 I Nagrodę Ministra Gospodarki (ex-aequo) przyznano:
•    firmie LARS Co. za Intelligent Panel Led - linia energooszczędnych lamp ESSE
•    firmie OSRAM za źródło światła Preva LED

II Nagrodę Ministra Gospodarki (ex-aequo)otrzymała
:
•    firma LUXIMA S.A. za rodzinę opraw TARANIS LED
•    firma MEGAMAN POLSKA za reflektor LED AR111 ER0716-201124D

III Nagrodę Ministra Gospodarki
przyznano firmie WAGO ELWAG za serię złączek do puszek instalacyjnych 2273

Natomiast w konkursie na Najlepszy Wyrób Targów nagrodę przyznano firmie SCHREIDER Polska za oprawę CALLA LED.

 

Więcej informacji na temat przebiegu targów, programu szkoleń i konferencji znajduje się na stronie

www.lightfair.pl

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu centrumoswietlenia.pl.