Aktualności

Tanie pralki: naprawa, serwis, sprzedaż, dostawa

pralka aristonProwadzimy serwis i sprzedaż używanych pralek. Oferujemy przystępne ceny.

Dbamy aby nasze pralki służyły długo i niezawodnie. Dokonujemy przeglądów i wymieniamy części z oznakami zużycia. Nabywcom wydajemy sprzęt sprawdzony i gotowy do pracy (z gwarancją rozruchową).

Każdy klient może liczyć na naszą pomoc w przypadku usterek lub awarii.

 

Poniżej przykładowe oferty z 1.05.2016 r.

Pralka Ariston 290 zł | Pralka Candy 300 zł | Pralka Whirlpool 390 zł
pralka ariston  pralka candy slim  pralka wirp

Zobacz więcej pralek >>

Nie warto pochopnie pozbywać się starszych generacji pralek w przekonaniu, że nowe wydają się atrakcyjne cenowo i są z pozoru bardziej zautomatyzowane. Okazuje się bowiem, iż bieżące relatywnie tanie serie wyrobów mają znacznie gorszą jakość w porównaniu do pralek wyprodukowanych wcześniej, a ich praca i trwałość jest niejednokrotnie obliczona na okres gwarancji. Ponadto koncerny w pogoni za zyskiem starają się tak je konstruować (np. blokowa budowa) by naprawa w praktyce była mało opłacalna albo nawet niemożliwa. W przypadku najtańszych serii słabsza jakość wykonania niestety nie dotyczy tylko elektroniki, ale również typowo podzespołów mechanicznych.

Paradoksalnie starsze pralki choć z pozoru archaiczne okazują się trwalsze i tańsze w serwisowaniu. Dlatego myśląc o zakupie nowego sprzętu z najniższej cenowej półki warto rozważyć naprawę albo zakup sprzętu zmodernizowanego.


Wojciech Wojniusz, tel. 737 626 004.